Potrubní přeprava sypkého materiálu

Přeprava potrubním systémem JACOB

Přeprava sypkého materiálu

Potrubní systémy JACOB jsou zhotovené z prvotřídních materiálů a jsou nepropustné pro kondenzáty.

Díky těmto vlastnostem jsou skvělou volbou pro přepravu sypkého materiálu. Naše systémy jsou flexibilní a mají širokou škálu uplatnění v každém průmyslu od potravinářského, farmaceutického až po chemický a plastikářský. Potrubní systémy jsou základem moderních továren, slouží k přepravě materiálu nebo odsávání prachu. Naše stavebnicové systémy umožňují velmi jednoduchou instalaci s velkou flexibilitou konstrukce.

Přeprava sypkého zboží

Zrna

Obiloviny
Krmivo
Semínka
Rýže aj.

Potraviny, nápoje a tabák

Koření
Káva a tabák
Cukr
Rýže
Krmivo pro zvířata a domácí mazlíčky
Cukrovinky

Chemikálie, farmaceutika a plasty

Polyamidy
Meziprodukty
Farmaceutika
Granuláty

Jacob Signet Food Grade EG/EC 1935/2004 plus FDA

ŘADA FOOD GRADE

HYGIENA NA PRVNÍM MÍSTĚ
Společnost JACOB udává standardy v bezpečnosti potravin a farmaceutických výrobků, kde platí nejpřísnější normy. Naše nová řada produktů FOOD GRADE splňuje evropskou regulaci EC 1935/2004 a FDA, směrnici amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv.

Food Grade

Detectable-Design-JACOB-Signet

ŘADA DETECTABLE DESIGN

DETEKOVATELNÉ. VIDITELNÉ. ČISTÉ.
Společnost JACOB vyrábí speciální detekovatelné těsnění, které se používá při spojování potrubí. Části těsnění, které se mohou dostat mezi produkty např. během údržby, se dají snadno odhalit detektory kovů a následně doseparovat. Těsnění z řady DETECTABLE DESIGN je nepostradatelnou součástí pro zajištění maximální bezpečnosti.

Detectable Design

Quick-Connect-JACOB-Signet

PRINCIP QUICK CONNECT

RYCHLÉ. FLEXIBILNÍ. SESTAVENÍ.
Mnohem rychlejší propojení, jednoduše otevřete, připojíte, zavřete! Instalace potrubních systémů je díky rychlospojkám The Quick Connect výrazně rychlejší. Potrubní systém JACOB je ideální pro přepravu sypkých materiálů, odsávání prachu nebo pro vzduchotechniku.

Quick Connect

Potřebujete poradit?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. JACOB má ve svém týmu pečlivě vybrané a proškolené technické poradce, kteří jsou schopni Vám navrhnout vhodné a funkční řešení. Společnost JACOB má rozsáhlou sít interních i externích zástupců, kteří vám rádi poradí s možnostmi přepravy sypkého materiálu, odsáváním prachu i vzduchotechnice.