Nízkotlaká přeprava

Přeprava produktů a ventilace vzduchu

Nízkotlaká přeprava

Potrubní systémy JACOB jsou zhotovené z prvotřídních materiálů a jsou nepropustné pro kondenzáty. Díky těmto vlastnostem jsou skvělou volbou pro nízkotlakou přepravu. Naše potrubní systémy nabízí ideální řešení pro jakýkoliv sektor – jsou maximálně hygienické, bezpečné, odolné, spolehlivé a těsné.

Nízkotlaká přeprava

Recyklace

Elektronika
Plasty
Sklo
Papír

Dřevo a papír

Papír
Dřevo
Hobliny
Pelety
Biomasa
Celulóza

Chemikálie

Polystyren
PU pěna

Klimatizace

Tiskařství
Sterilní prostory
Chlazení 
Vzduchotechnika

Jacob Signet Food Grade EG/EC 1935/2004 plus FDA

ŘADA FOOD GRADE

HYGIENA NA PRVNÍM MÍSTĚ
Společnost JACOB udává standardy v bezpečnosti potravin a farmaceutických výrobků, kde platí nejpřísnější normy. Naše nová řada produktů FOOD GRADE splňuje evropskou regulaci EC 1935/2004 a FDA, směrnici amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv.

Food Grade

Detectable-Design-JACOB-Signet

ŘADA DETECTABLE DESIGN

DETEKOVATELNÉ. VIDITELNÉ. ČISTÉ.
Společnost JACOB vyrábí speciální detekovatelné těsnění, které se používá při spojování potrubí. Části těsnění, které se mohou dostat mezi produkty např. během údržby, se dají snadno odhalit detektory kovů a následně doseparovat. Těsnění z řady DETECTABLE DESIGN je nepostradatelnou součástí pro zajištění maximální bezpečnosti.

Detectable Design

Quick-Connect-JACOB-Signet

PRINCIP QUICK CONNECT

RYCHLÉ. FLEXIBILNÍ. SESTAVENÍ.
Mnohem rychlejší propojení, jednoduše otevřete, připojíte, zavřete! Instalace potrubních systémů je díky rychlospojkám The Quick Connect výrazně rychlejší. Potrubní systém JACOB je ideální pro přepravu sypkých materiálů, odsávání prachu nebo pro vzduchotechniku.

Quick Connect

Potřebujete poradit?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. JACOB má ve svém týmu pečlivě vybrané a proškolené technické poradce, kteří jsou schopni Vám navrhnout vhodné a funkční řešení. Společnost JACOB má rozsáhlou sít interních i externích zástupců, kteří vám rádi poradí s možnostmi přepravy sypkého materiálu, odsáváním prachu i vzduchotechnice.