Rychlospony QUICK CONNECT

STAVEBNICOVÉ. POTRUBNÍ. SYSTÉMY.

Díky široké škále vysoce kvalitních a precizně navržených potrubních systémů je skupina JACOB na prvním místě pro všechny vaše potřeby v potrubních systémech. Hlavní součástí našeho sortimentu jsou rychlospojky QUICK CONNECT, které dokonale a rychle spojí všechny potrubní systémy JACOB.

Vysoce Kvalitní Design

S vysokou precizností v každém detailu jsou vyráběny všechny rychlospony QUICK CONNECT Díky rychlosponám propojíte celý systém rychle a s maximální těsností.

Konstrukce rychlopony je navržena pro rychlé spojení a má ergonomickou rukojeť. Tím je zajištěno, že, spojení potrubního systému je rychlé, pevné a těsné.

Snadná Aplikace A Použití

Rychlospojky QUICK CONNECT jsou navrženy, aby kombinovaly jak standardní okraj trubky nebo U-těsnění, což je mnohem jednodušší než tradiční spojení.

To znamená, že jakýkoliv komponent potrubního systému JACOB spojíte nebo rozeberete snadno a rychle. Jednoduše rychlosponu otevřete, potrubní systém propojíte a sponou uzavřete!

 > Instalační instrukce

Snižuje čas Montáže

Rychlospojky QUICK CONNECT efektivně snižují potřebnou dobu montáže, jsou vyráběny s pevným šroubem, který usnadňuje spojení kolem konců potrubí.

Jakmile je sestava potrubí kompletní, můžete rychle zašroubovat nastavovací šroub pro pevné utěsnění kolem místa spojení, což znamená, že můžete rychle dosáhnout požadovaného cíle.

Objednejte nyní v internetovém obchodě JACOB - rychle a bezpečně

Systém stahovacích kroužků QUICK CONNECT je k dispozici také ve vašem regionu. Všechny naše produkty najdete také na zákaznickém portálu JACOB, přihlaste se hned!

Vynikající Síla

Když je rychlospona QUICK CONNECT utažena, poskytuje vynikající pevnost a těsnost s odolností proti výbuchu při tlaku 3 bar, je-li použita společně s těsněním ve tvaru U.

Ergonomická rukojeť rychlospojky umožňuje snadné zavření i otevření spojení bez rizika zranění – rychlospona QUICK CONNECT snadno a lehce spojí potrubní systém.

Podívejte se na všechny dostupné velikosti v našem katalogu PDF.

Těsnění Ve Tvaru Písmene U

Řada spojovacích komponentů JACOB zahrnuje také vysoce kvalitní U-těsnění. Toto těsnění je navrženo pro snadné použití pomocí rychlospojek QUICK CONNECT i běžnými sponami, aby se zajistilo pevné spojení při spojování dvou částí potrubí dohromady.

Máte na výběr materiály včetně EPDM, silikonu, silikonu s DETECTABLE DESIGN, NBR a Vitonu.

 > Těsnění ve tvaru U

Příklady použití rychlospojek QUICK CONNECT najdete v našich případových studiích.

Případové studie rychlospojek QUICK CONNECT

Případová studie RYCHLÉHO PŘIPOJENÍ Cramer

Společnost Cramer-Mühle KG ve společnosti Schweinfurt investovala do rozšíření své výrobní linky. Pro přepravu obilí a mouky a pro odsávání prachu, použila společnost spolehlivý modulární potrubní systém JACOB.

Více informací

RYCHLÉ PŘIPOJENÍ Případová studie Sealed Air Corp

Sealed Air Corporation se specializuje na obalové systémy a ochranu produktů. Stroje pro řezání, svařování nebo potahování speciálním antiadhézním práškem jsou obzvláště náchylné k vytváření průmyslového prachu, který je extrahován z pracovních procesů prostřednictvím systému potrubí. Potrubní systém byl dodán společností JACOB.

Více informací

Potřebujete poradit?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. JACOB má ve svém týmu pečlivě vybrané a proškolené technické poradce, kteří jsou schopni Vám navrhnout vhodné a funkční řešení. Společnost JACOB má rozsáhlou sít interních i externích zástupců, kteří vám rádi poradí s možnostmi přepravy sypkého materiálu, odsáváním prachu i vzduchotechnice.