O nás

Náš rodinný podnik

JACOB Group

Společnost JACOB byla založena v roce 1924. Díky mnohaletým zkušenostem můžeme svým zákazníkům nabídnout robustní potrubní systém s uplatněním pro všechna průmyslová odvětví. Naše společnost si zakládá na odpovědnosti vůdči svým zaměstnancům a spolupracovníkům. Jsme si plně vědomi, že naši spokojení zaměstnanci jsou motorem úspěchu celé společnosti JACOB. Velmi si vážíme všech našich kolegů, děkujeme.

Potřebujete poradit?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. JACOB má ve svém týmu pečlivě vybrané a proškolené technické poradce, kteří jsou schopni Vám navrhnout vhodné a funkční řešení. Společnost JACOB má rozsáhlou sít interních i externích zástupců, kteří vám rádi poradí s možnostmi přepravy sypkého materiálu, odsáváním prachu i vzduchotechnice.
Výjimečná kvalita JACOB

Naše odbornost

Tajemství kvality našeho potrubního systému JACOB je v dlouholetých zkušenostech. Náš koncept vznikl téměř před sto lety. Naši technici a inženýři vyvinuli alternativu ke svařovaným potrubním systémům vyráběným na míru – modulární systém složený ze standardizovaných potrubních dílů. Společnost JACOB má mnoho vyspělých technologií pro přesnou produkci lisovaných komponentů, potrubí, klapek, ohybů, ventilů a rychlospon a rychlospojek. Neustále investujeme do nových moderních technologií pro automatizovanou výrobu.

LOGISTICKÉ CENTRUM

Naše nové mimořádně rychlé logistické centrum má více jak 1 milion dílů a komponentů skladem, které jsou připraveny k téměř okamžité expedici. Díky našemu modernímu výrobnímu procesu jsme schopni vyrobit individuální potrubní díly podle Vašich specifikací. Jsme tak schopní garantovat kvalitu a spolehlivost pro Váš potrubní systém.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Máte nějaké dotazy ohledně vhodnosti aplikace potrubního systému, nebo nevíte jaké správné materiály použít, případně máte dotazy ohledně bezpečnosti, montáže, vhodnosti těsnění, odolnosti celého systému aj? Neváhejte nás kontaktovat, náš proškolený tým kolegů je vám připraven poradit. V naší společnosti věříme, že naši zákazníci si zaslouží jen to nejlepší. Náš tým tu je vždy pro Vás! 

YouTube , LinkedIn, FB

Na našem YouTube kanále naleznete velké množství videonávodů o našem potrubním systému a inovacích. Naše videa Vám rychle a snadno vysvětlí, jak funguje náš modulární potrubní systém a jaké výhody naše produkty mají. Na sociálních sítích naleznete každý týden nové aktuality z našeho oboru. Sledujte nás a budete pravidelně informováni o novinkách a inovacích společnosti JACOB.

PŘÍMÉ SPOJENÍ

Náš tým je tu pro Vás vždy dostupný a připraven zodpovědět všechny vaše dotazy. Neváhejte nám zavolat a zeptat se na jakékoliv otázky nebo návrhy, které byste s námi rádi vyřešili. Naše technická podpora je tu pro vás! Náš management kvality – jednoduše to nejlepší pro naše zákazníky!

WEBOVÉ STRÁNKY

Na našich webových stránkách naleznete vždy jen aktuální informace, bez ohledu na to, zda hledáte novinky, nebo technické informace o produktech JACOB, věříme, že najdete přesně to, co hledáte. Na vyžádání Vám rádi zašleme náš tištěný katalog, který je také v elektronické podobě v sekci ke stažení.

Celý svět

Mezinárodní společnost JACOB působící ve 40 zemích světa s dceřinými společnostmi v Německu, Česku, Francii, Itálii, Velké Británii a Spojených státech. Mimo dceřinné společnosti firmu zastupuje více jak 40 dalších firem na celém světě. Našich 8 moderní expediční skladů je k dispozici po celém světě. 

JACOB-SYSTEMS S.R.O.
Vavrečkova 7074
760 01 Zlín
 

+420 721 936 860
info@jacob-group.cz
https://jacob-group.cz/

JACOB Tubing L.P.
USA

3948 Willow Lake Blvd.
Memphis, TN 38118
USA

+1 901 5661110
info@jacob-tubing.com
www.jacob-tubing.com

Fr. JACOB Söhne GmbH & Co. Kg

Niedernfeldweg 14
32457 Porta Westfalica
Germany

+49 571 9558 201
sales@jacob-rohre.de
www.jacob-pipesystems.com

Eurotubi S.R.L.

Via Marangona, 1
46020 Borgofranco Po (Mantova)
Italy

+39 0386 41997
info@eurotubi.it
www.eurotubi.it

JACOB (UK) Limited

Unit 2, Laundry Bank
Church Stretton SY6 6PH
United Kingdom

+44 1694 722841
sales@jacob-uk.com
www.jacob-uk.com

JACOB Dosatec Sarl

7, rue Louis Armand
Zone Activité Economique
95600 Eaubonne, France

+33 1 39594758
infos@jacob-dosatec.fr
www.jacob-dosatec.fr