O nás

Náš rodinný podnik

JACOB Group

Naše společnost byla založena již v roce 1924. Díky dlouhodobě získaným zkušenostem je JACOB schopný flexibilně spolupracovat a reagovat na potřeby zákazníků a požadavky trhu. Naše společnost si zakládá na smyslu pro odpovědnost. Jsme si vědomi, že JACOB dluží svou existenci a úspěch svým pracovníkům. Proto jsme oddaní všem lidem, kteří pracují u JACOB, stejně jako jsou oni oddaní společnosti.

Potřebujete poradit?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. JACOB má rozsáhlou sít síť interních i externích zástupců, kteří vám rádi poradí s možnostmi přepravy sypkého materiálu, prášku, páry i vzduchu.
Výjimečná kvalita JACOB

Naše odbornost

Tajemství výjimečné kvality systému JACOB leží v naší zkušenosti, kterou jsme pilovali přes více než 60 let. JACOB má velké množství nástrojů pro přesnou produkci lisovaných komponent, ohybů, ventilů a tažných kroužků. Navíc jsme navrhli a postavili své vlastní stroje pro vysoko výkonnostní automatizovanou výrobu.

Efektivní prodeje

Skladiště má přes 1 milion produktů, které zajišťují, že naše standardní součástky jsou připraveny k odběru kdykoliv. Díky našemu modernímu výrobnímu procesu jsme také schopní vyrobit individuální součástky podle Vašich specifikací. Jsme tak schopní garantovat skvělou  spolehlivost pro Váš potrubní systém.

Zákaznická podpora

Máte nějaké dotazy ohledně designu Vašeho potrubního systému? Nebo jaké správné materiály máte použít? Nebo o výkonu konkrétních komponent? Bez ohledu na to, co potřebujete před, během nebo po pořízení potrubního systému JACOB, náš tým tu je vždy pro Vás!

Youtube kanál

Na našem YouTube kanále naleznete množství videí o našich produktech a inovacích z naší společnosti. Naše videa Vám rychle a snadno vysvětlí, jak funguje náš modulární potrubní systém a jaké výhody naše produkty mají.

Přímé osobní spojení

Náš tým je pro Vás vždy dostupný a může Vám věnovat veškerou pozornost. Nebojte se nám zavolat a zeptat se na jakékoliv otázky, kritiku nebo návrhy, které byste s námi rádi sdíleli. Zavolejte pro podporu nebo pro položení objednávky, rádi Vám osobně pomůžeme.

Informativní webové stránky

Podívejte se na naše webové stránky. Bez ohledu na to, zda hledáte novinky, nebo technické informace o produktech JACOB, věříme, že najdete přesně to, co hledáte.

Celý svět

Naše společnost je hrdá na to, že má za sebou tak velký světový tým. Spolu s našimi dceřinými společnostmi a zástupci jsme zastoupeni celosvětově.

JACOB-SYSTEMS S.R.O.
Vavrečkova 7074
760 01 Zlín
 

+420 721 936 860
info@jacob-group.cz
https://jacob-group.cz/

JACOB Tubing L.P.
USA

3948 Willow Lake Blvd.
Memphis, TN 38118
USA

+1 901 5661110
info@jacob-tubing.com
www.jacob-tubing.com

Fr. JACOB Söhne GmbH & Co. Kg

Niedernfeldweg 14
32457 Porta Westfalica
Germany

+49 571 9558 201
sales@jacob-rohre.de
www.jacob-pipesystems.com

Eurotubi S.R.L.

Via Marangona, 1
46020 Borgofranco Po (Mantova)
Italy

+39 0386 41997
info@eurotubi.it
www.eurotubi.it

JACOB (UK) Limited

Unit 2, Laundry Bank
Church Stretton SY6 6PH
United Kingdom

+44 1694 722841
sales@jacob-uk.com
www.jacob-uk.com

JACOB Dosatec Sarl

7, rue Louis Armand
Zone Activité Economique
95600 Eaubonne, France

+33 1 39594758
infos@jacob-dosatec.fr
www.jacob-dosatec.fr