Nejvyšší standardy FOOD GRADE

JACOB udává standardy v bezpečnosti potravin.

Řada FOOD GRADE

Ohledně potravin a dalších citlivých produktů jsme nekompromisní – výskyt nečistot a cizích látek je nepřípustný. V této oblasti vyniká řada JACOB FOOD GRADE, první modulární potrubní soustava, která splňuje požadavky evropské směrnice EC 1935/2004 a americké FDA. S JACOB DETECTABLE DESIGN jsou jakékoliv uvolněné kousky těsnění ihned detekovány a odstraněny. Mezi produkty se tak nedostanou žádné nečistoty. JACOB zaručuje naprostou čistotu. Cokoliv jiného je nepřijatelné!

Řada DETECTABLE DESIGN

Jacob Signet Food Grade
Vhodné pro kontakt s potravinami

Nejvyšší standardy pro citlivá odvětví

Potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl vyžadují nejpřísnější standardy čistoty a bezpečnosti. Řada FOOD GRADE tyto přísné nároky splňuje. Řada FOOD GRADE je první modulární potrubní systém splňující požadavky regulace EC 1935/2004 i americké FDA. Jedině produkty řady FOOD GRADE jsou vhodné pro přepravu produktů vyžadující přísná hygienická opatření. Řada FOOD GRADE je modulární potrubní systém z nerezové oceli s více 3000 komponenty splňujícími vysoké nároky potravinářského průmyslu. Všechny komponenty jsme pečlivě otestovali a optimalizovali jejich design a materiály.

MATERIÁLY
ŘADA DETECTABLE DESIGN

Komponenty řady FOOD GRADE přicházející do styku s produkty jsou vyrobeny z nerezové oceli minimální kvality V2A/1.4301. Toto platí i pro ty nejmenší součástky (např. šroubky). Naše tepelně spojované těsnění ve tvaru U je vyrobeno bez použití lepidla, je odolné proti vysokým teplotám, mechanické zátěži, chemikáliím a rozpouštědlům a splňuje evropské i americké regulace. Téměř žádné naše produkty neobsahují lepidlo.

Naše nová řada DETECTABLE DESIGN je skvělým doplněním řady FOOD GRADE. Utěsnění z této řady jsou vyrobena ze silikonu smíšeného s miniaturními kovovými částicemi, které se dají rozpoznat detektory kovů. Pokud by se nějaká součástka dostala mezi produkty, dá se snadno a spolehlivě odstranit.

DETECTABLE DESIGN

Řada FOOD GRADE
  • Splňuje americké potravinářské standardy
  • Splňuje evropskou regulaci EC 1935/2004
  • Vhodná pro kontakt s potravinami
  • Modulární potrubní systém z nerezové oceli nejvyšších standardů
  • Vyrobeno z nerezové oceli minimální kvality V2A/1.4301
  • Více než 3000 produktů
  • Tepelně spojované kruhové těsnění a těsnění ve tvaru U bez lepidel
Jacob Multi port diverter