Ochrana proti opotřebení DURABLE DESIGN

TVRDÝ.
ROBUSTNÍ.
ODOLNÝ
PROTI ODĚRU.

2020 jacob tubing
Klapka
Tvrdý hráč

DURABLE DESIGN- program ochrany proti opotřebení od JACOB

Existuje celá řada aplikací v průmyslu a zemědělství, které způsobují vysoké opotřebení potrubních systémů. Program ochrany proti opotřebení DURABLE DESIGN je základním prvkem při zvyšování stability a tím i ziskovosti výrobních a zpracovatelských závodů. DURABLE DESIGN od JACOB činí součásti trubek odolnějšími vůči tvrdému a abrazivnímu materiálu, snižuje opotřebení a prodlužuje tak životnost vašeho potrubního systému.

Durable design

Individuální ochrana
proti opotřebení pro vaši oblast užití

Ochrana proti opotřebení je uvnitř standardních potrubních prvků přilepena nebo přišroubována a složení materiálu se mění v závislosti na požadavcích – použitý materiál má přesně takové vlastnosti, které jsou vhodné pro vaši oblast užití.

Ochranné obložení má elastickou, ale odolnou strukturu. Výsledkem je, že energie nárazu je absorbována ohybem a životnost se prodlužuje.

Velký výběr
dostupných produktů

Díky DURABLE DESIGN si zákazníci mohou vybrat mezi šesti různými polyuretanovými výztužemi v závislosti na oblasti použití. JACOB nabízí standardní komponenty o průměru DN150 mm až DN350 mm pro ochranu proti opotřebení připevněnou šrouby a DN100 mm až 350 mm pro lepenou ochranu proti opotřebení.

Průměry větší než 350 mm jsou k dispozici na vyžádání, stejně jako výztuže z keramiky, nepřilnavého povlaku, jako je PTFE, nebo povlaku podle vašeho výběru. Alternativně jsou k dispozici litinové trubky a žárově pozinkované nebo práškově lakované řady s tloušťkou stěny 3 mm.

Bezpečná ochrana
proti opotřebení
od JACOB

Malé jiskry v průmyslových procesech stačí k vyvolání výbuchu s vážnými následky pro zaměstnance a výrobní zařízení. Mohou se vyskytnout při přepravě různých sypkých materiálů. Je proto ještě důležitější odvrátit nebezpečné výboje a vyloučit ze systému jakékoli zdroje vznícení.

Je důležité, aby celý systém byl elektrostaticky vodivý. Naše nová ochranná vrstva „Cryptane blue“ tento požadavek splňuje a doplňuje rozsáhlý výběr produktů na ochranu proti opotřebení od společnosti JACOB. Jsme prvním výrobcem, který, po sestavení, společně s Dekrou otestoval naši disipativní ochranu proti opotřebení. Tímto způsobem zajišťujeme, že nejen materiál na ochranu proti opotřebení, ale celá součástka je vodivá.

Disipativní těsnění EPDM nebo uzemňovací můstek JACOB nabízí další možnosti pro uzemnění součástí potrubí. Tak je možné ještě více snížit riziko výbuchu a zajistit větší bezpečnost pro všechny.

Objednávejte nyní ve webovém obchodě JACOB - rychle a bezpečně

Všechny naše produkty najdete na zákaznickém portálu JACOB, zaregistrujte se ihned!

Kratší doba montáže díky modulárnímu potrubnímu systému

Se systémem stahovacích kroužků JACOB můžete jednoduše nahradit zranitelnější části potrubí za vyztužené komponenty DURABLE DESIGN. Do nových systémů můžete použít stahovací kroužky a těsnění ze standardní řady a snadno instalovat ochranu proti opotřebení.

Co musíte vzít v úvahu při objednávání produktů DURABLE DESIGN od JACOB?

Součástky s výztuží mají užší vnitřní průměr.
Při přechodu z části bez výztuže a pro zajištění optimálního toku produktu, máme vstupní kus (viz obrázek), v němž je výztuž zkosená a zpevněná. Je doporučeno tuto část instalovat ke každému komponentu s výztuží.

DURABLE DESIGN FROM JACOB

Na první pohled

  • Ochrana proti opotřebení v modulárním systému
  • Lze skvěle kombinovat se systémem stahovacích kroužků JACOB
  • Snadno sestavitelné
  • Vyšší stabilita při přepravě abrazivních materiálů
  • Flexibilně vyměnitelné
  • Standardní výběr z několika materiálů
  • K dispozici elektrostaticky vodivá ochrana proti opotřebení
  • Široký sortiment s více než 500 produkty
  • Další výztuže na vyžádání

Jak Vám můžeme pomoci?

Máte nějaké otázky ohledně DURABLE DESIGN nebo potřebujete podporu při plánování projektu? Nebojte se nás kontaktovat. Naši specialisté Vám rádi pomohou.