Detectable Design

Pro větší bezpečnost

Řada JACOB DETECTABLE DESIGN

Mnoho průmyslových sektorů nepřipouští výskyt nečistot v produktech. Až doposud bylo téměř nemožné zachytit kousky těsnění, které vnikly mezi produkty. JACOB se ale povedlo zabudovat miniaturní kovové částice do materiálu pro výrobu těsnění.

Části těsnění, které se dostaly mezi produkty např. během údržby, se dají snadno odhalit detektory kovů a následně odstranit. Řada DETECTABLE DESIGN je tedy nepostradatelná pro zajištění maximální bezpečnosti

Jacob Signet Detectable Design
Zvýšená bezpečnost, nejen pro potravinářství

Těsnění se zabudovanými bezpečnostními prvky

JACOB DETECTABLE DESIGN poskytuje zvýšenou bezpečnost nejen při produkci potravin. Veškeré produkty z této řady se dají detekovat běžnými detektory kovů a splňují regulaci EC 1935/2004 i standardy FDA.

Pokud by se kousek těsnění náhodou dostal mezi produkty, detektor kovů jej ihned odhalí a může se následně odstranit. Díky miniaturním kovovým částicím jsou nekovové součásti jako těsnění, gumové uzávěry a kompenzátory rozpoznatelné.

Produkty
Řada Food Grade

Řada DETECTABLE DESIGN nabízí těsnění ve tvaru U, kruhová těsnění, plochá těsnění, gumové uzávěry, kompenzátory, těsnění pro škrtící klapky, dvoucestné ventily, dvoucestné rozdělovače, potrubní regulátory a rozdělovače s otočnou hlavou a její nabídka se neustále rozrůstá.

JACOB udává standardy v bezpečnosti potravin. Naše nová řada produktů FOOD GRADE splňuje evropskou regulaci EC 1935/2004 i směrnice americké FDA. Všechny komponenty, které přijdou do styku s potravinami jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli.

Food Grade line

Řada DETECTABLE DESIGN
  • Široký výběr silikonových těsnění ve tvaru U
  • Obsahuje miniaturní kovové částice, které se dají rozpoznat detektory kovů a zajišťují tak maximální čistotu produktů
  • Tepelně spojované kruhové těsnění a těsnění ve tvaru U a kruhu odolné proti vysokým teplotám, mechanické zátěži, chemikáliím a rozpouštědlům
  • Splňuje regulace FDA a EC 1935/2004
Jacob U-shaped gaskets